wierszyki śmieszne do pamiętnika

Serwis wyszukanych haseł

O tym co jest ważne dla MNIE ;*

Temat: "Proszę ładnie się wpisywać..."
Ranyyyy....pamiętniki... kiedy to było . Pamiętam,że miałam taki pamiętnik, dostałam go na krótko przed I Komunią Św. Wpisywały się do niego koleżanki, koledzy, kuzynki i nawet pani wychowawczyni. Najczęściej były to krótkie wierszyki, śmieszne lub pouczające, obok tego jakieś rysunki, naklejki itp. Ostatnio był mały remont w moim pokoju i obecnie nie wiem, gdzie się ten pamiętnik znajduje . Zapamietał mi się taki wierszyk:
Idź przez życie smiało i miej byczą minę,
łap szczęscie za nogi i duś jak cytrynę.

To było od koleżanki Marzeny


To się nazywało ZŁOTE MYŚLI. Szał podstawówkowych dziewczyn (i niekiedy chłopaków)

Też sie pamięta. Wpisywałam się do takich zeszytów z setkami pytań, ale sama takowego nie prowadziłam .
Źródło: forumwns.lh.pl/viewtopic.php?t=2045Temat: Śmieszne teksty, zagadki i gry słowne
Coś śmiesznego z sieci...

Czy twoje dziecko jest emo?

Chcesz uchronić swoje dziecko przed takim losem? Ale skąd wiesz, czy nie jest za późno? Może twoje dziecko już stało się emo? Sprawdź ile z tych punktów pokrywa się z twoimi obserwacjami. Jeżeli nie jest to większość, jest jeszcze nadzieja. Jeżeli jest... Samo wykończy się żyletką.

1. Często giną ci żyletki. W każdej formie, nawet wkłady do maszynki.
2. Na zwykłe pytania typu: Jak tam w szkole? czy Co byś chciał na obiad? odkrzykuje: W ogóle mnie nie rozumiecie! Zostawcie mnie w spokoju! Dajcie mi prawo do szczęścia!, po czym biegnie do swojego pokoju, żeby popłakać.
3. Nie pamiętasz jak wygląda jego twarz. 3/4 są skryte pod grzywką.
4. Giną ci kosmetyki. W szczególności tusz do rzęs i lakier do paznokci.
5. Akt jego pobicia jednoczy skinów i punków.
6. Długowłosa młodzież w ciężkich, okutych butach woła na niego ?ciota?, albo ?pedał?.
7. Znajomi homoseksualiści również tak krzyczą.
8. Widzisz, że jakiś hippis dołącza się do skinów i punków w akcie pobicia twojego dziecka.
9. Chce dostać kwadratowe okulary o czarnych oprawkach, mimo że nie ma wady wzroku.
10. Do szkoły nie nosi plecaka, lecz torbę, w której jest więcej kosmetyków niż książek. (dotyczy tylko chłopców, u dziewcząt pojawia się to bez względu na subkulturę)
11. Pisze pamiętnik, w którym wiodącą rolę pełnią mhrooczne wiersze i planowanie samobójstwa.
12. Zdecydowana większość ubrań w jego szafie jest w paski lub szachownicę.
13. Nie ma mowy o jakiejkolwiek sensownej rozmowie. Mają swoje zdanie na każdy temat i nawet jeśli głoszą nieprzeciętne herezje, to i tak ty się mylisz.
14. Spięło sobie wargi agrafką, żeby zawsze zachować stosowną minę.
15. Nie wpuszcza cię do swojego pokoju. Wchodzisz tam tylko w nocy, gdy siedzi w łazience i próbuje robić sobie makijaż.
16. Twierdzi, że nie ma żadnych przyjaciół.
17. Następnego dnia zaprasza tych przyjaciół, żeby razem popłakać w piwnicy.
18. Wykazuje nadmierne zainteresowanie ptakami z rodziny krukowatych.
Źródło: forum.erynie.pl/viewtopic.php?t=42


Temat: Hajime mashite ^^
"Cześć, jestem Ala, mówią na mnie Ala, jeżdżę tirem i umiem zmieniać biegi, moje hobby to oczywiście ambitne, niezależne kino erotyczne"...

Teraz na poważnie xD
Mam 19 lat, na forum jestem znana jako Arashi, Ara itp. Mam kota, co nikogo nie powinno dziwić, bo każdy wie, że Ala ma kota. Nazywa się Maurycy i jest Zadziwiający. Interesuję się między innymi:
- muzyką - rock, punk, metal, reggae, poezja śpiewana, pop (ale nie ten plastikowy,ofkors O_o ... np.bardzo lubię muzykę Madonny), alternatywa, grunge, rap a ostatnio nawet rock'n'roll ;D Czyli jak widać jestem bardzo otwarta na muzykę... Lubię zarówno muzykę polską jak i zagraniczną (i czasami chyba nawet bardziej tą pierwszą ;P)
- literaturą - moja największa miłość. Pochłaniam namiętnie książki takich autorów jak S.King i T.Pratchett, a oprócz nich uwielbiam (ba, ubóstwiam!) rosyjską literaturę (Dostojewski, Bułhakow); z polskiej cenię sobie Gombrowicza, Sienkiewicza, Mickiewicza i wielu innych. Ponadto, jestem zakochana w poezji (Różewicz,Herbert,Leśmian,Asnyk,etc...) i w literaturze wojennej. Lubię też dla relaksu sięgnąć po coś z innej półki - typu Artemis Fowl bądź Pamiętnik księżniczki - prześwietny humor ;D
- filmem - uwielbiam oglądać filmy, zarówno siedząc w kinie, jak i przed telewizorem. Preferuję dramaty,biografie,filmy psychologiczne oraz thrillery a czasami i horrory - a zwłaszcza te 'Stare Amerykańskie Horrory' ; ] Uwielbiam też komedie (byle były śmieszne xP), lubię też czarny humor.
- anime i mangą - to chyba oczywiste ; ] na MALu jest wszystko ze szczegółami.

Ponadto, kocham pisać (opowiadania,wiersze,recenzje), rysować (własne postacie,własne komiksy,ale też i fan arty), robić zdjęcia, imprezować, siedzieć do późna i grać w komputer x] , spotykać się z przyjaciółmi, patrzeć w gwiazdy, chodzić na koncerty, spać, jeść, wkurzać mojego kota, oglądać dobre kabarety, Zagubionych i House'a.
Nie lubię mieć dużo rzeczy na pulpicie, musi być uporządkowany. Nie lubię też pająków a także igieł. No i jak cholera lubię pisać, co chyba widać -__-

No i na koniec powiem, iż miło mi niezmiernie, że tutaj trafiłam ; )
Źródło: anime-tansei.net/forum/viewtopic.php?t=1721


Temat: : Opowiadania, fragmenty, diariusze...
Avellana- Nie moja wina, że wenę na filozoficzne,albo smutne rzeczy mam rzadko, a na komedię prawie zawsze. Jeżeli będę się zmuszać do pisania Wilczycy wyjdzie chłam=.=. Jeżeli chcesz w podobnym stylu, to porszę bardzo. Oto fragment mojej pracy konkursowej. Mam 3 miejsce na 22.
Piszemy na temtaty fantastyczne, elfy, bitwy galaktyczne, zauważamy fantazję, a często nie potrafimy dostrzec tego co się dzieje wokół nas. Małych radości, romansów a nawet tragedii...

Znowu to samo...

Dziewczyna szybkim ruchem zamknęła drzwi za sobą. Udało jej się wrócić. Rozejrzała się po domu. Pusto. Rodzice po raz kolejny będą pracować do późna. Codziennie tak jest. Przechodząc przez hol nie mogła oprzeć się pokusie i spojrzała w lustro. Ukazało jej twarz, ale inną od tej, którą była rano. Buzia cała czerwona i oczy mokre od łez... Włosy jeszcze sześć godzin temu gładko uczesane, teraz rozczochrane i sterczące na wszystkie strony. Nie miała czym je zawiązać bo ktoś ukradł jej gumkę do włosów. Czerwona szrama widniała na jej policzku. Pamiątka po „koleżance”, która dla zabawy ją podrapała. Jeszcze słyszała w swoich uszach ich śmiech. Śmiech prawdziwych potworów i bestii w ludzkich ciałach. Przypomniała sobie jak robili sobie z niej worek treningowy. Po raz kolejny usłyszała ich szydercze odzywki i wulgarne słownictwo pod jej adresem. Jedna duża łza zaczęła cieknąć z jej policzka. Przybliżyła swoją twarz do lustra i drżącymi ustami cicho powiedziała:
-Nie martw się. Jutro będzie lepiej... Pokażesz im na co cię stać.
Znowu to samo...
Grupka dziewczyn siedziała w sali gimnastycznej. Otworzyły okno. Lepiej, żeby nauczycielka nie odkryła, że palą. Jakoś nie miały ochoty na spotkanie w domu z wściekłym rodzicem. Plotkowały o wszystkim, co ślina naniesie na język. Każda krzyczała ile sił w płucach, byle tylko pozostała reszta słuchała tylko jej. Z gwaru dało się usłyszeć donośny wrzask Dominiki:
-Zośka Tereniuk? Nie mów mi nic o niej, bo niedobrze mi się robi!!!
-Wiem, ale gdybyś widziała, jak ta kujonka dzisiaj gadała na lekcji! Jakby pozjadała wszystkie rozumy! A kiedy okazało się, że jako jedyna z całej klasy ma zadanie domowe, to myślałam, że ją zatłukę jak psa!
-Lizus i tyle...
-Na dodatek, jak ona wygląda! Jej włosy wyglądają tak, jakby maczała je w soku marchewkowym! A jej twarz! Przez te piegi niewiadomo, gdzie ona ma oczy!
-Ona w ogóle myje te swoje kudły?
-Ty! Już przynajmniej wiemy, co kupić jej na mikołajki w przyszłym roku! Szampon przeciw pchłom i przeciw łupieżowi!
-No, coś ty! Jej to nic nie pomoże!
Zaczęły się śmiać tak głośno, że słychać je było dwie ulice stamtąd.
Znowu to samo...
Zosia zaczęła porządkować swoje biurko. Tyle w nim trzyma śmieci i pamiątek. Stare kartkówki i sprawdziany, notatki, rysunki, śmieszne wierszyki do pamiętników, różne długopisy i TO. Ręka jej lekko zadrżała, kiedy podniosła świstek papieru. To był jej wiersz. Napisała go w pierwszej klasie gimnazjum, miesiąc po rozpoczęciu się roku szkolnego. Początek jej męki... Natychmiast przypomniała sobie wszystko. Zupełnie jakby ktoś odblokował coś w jej umyśle. Krople łez zaczęły kapać na kartkę wyrwaną z zeszytu. Jak oni mogą codziennie niszczyć ją od środka i później nie mieć wyrzutów sumienia? Przecież też jest człowiekiem, posiada uczucia i myśli! Jest taka sama jak reszta. ”Taka sama”? Czy aby na pewno? Ile razy dziwnie na nią patrzyli podczas jej odpowiedzi na lekcjach? Ile razy nie przychodziła na dyskoteki, bo robiła zadania na dodatkowe punkty? Ile razy patrzyły na nią z odrazą i obrzydzeniem podczas ich codziennego malowania na przerwie, różnymi cieniami do powiek, lakierami do paznokci i pudrem, kiedy ona jedyne co używała i to bardzo rzadko – pomadki ochronnej do ust? Nie, nie jest taka jak oni. Jednak jest istotą ludzką. Czemu nie potrafią tego zaakceptować? „ Ludzie to bystre chamy. Wiedzą jak sprawiać mi ból i odbierać nadzieję”. Skuliła się na łóżku i zaczęła płakać... „Wyrzucę ten wiersz! Spalę go! Spalę!”
Znowu to samo...
Ruda dziewczyna uśmiechała się pod nosem. Udało jej się znaleźć sposób na ucieczkę przed ciągłym bólem i upokorzeniem. Jakież to proste! Tyle razy o tym pisano w gazetach, mówiono w wiadomościach, a ona nigdy nie zwracała na to uwagi! Jednak nie spali tego wiersza. Zostawi go im. „Niech wiedzą, co mi zrobili! Niech wiedzą co czułam! ”Usiadła przy biurku i zaczęła przepisywać wiersz z pogniecionej, mokrej od łez kartki na jej ulubionej papeterii. Błękitnej z czarnymi motylami w tle... Wzięła najlepsze pióro jakie miała i zaczęła pisać...
Skończone. Poszła do pokoju mamy i zaczęła przeszukiwać jej apteczkę. „Gdzie ona schowała te tabletki? A! Tutaj są. Dzisiaj rozpocznie się mój słodki sen...”

Kolejny fragment dam być może już niedługo...
Źródło: forum.tanuki.pl/viewtopic.php?t=281Form:

Tematy

O tym co jest ważne dla MNIE ;*
Wiersze imieninoe imieniny
wierszyki zaproszeniowe na urodziny do zaproszenia
wierszyki na wieczór panieński panieński
wiersze z okazji zakończenia roku szkolnego
Wierszyki miłosne dla zakochanych dla niego dla niej
wierszyki oraz obrazki na Dzień Matki
wierszyki z okazji zakończenia roku szkolnego


Do głowy wpadają pomysły od wewnątrz. Stanisław Jerzy Lec
Errantis voluntas nulla est - działający pod wpływem błędu nie ma woli.
Gdy człowiek patrzy za bardzo na siebie - nie dostrzega Boga; gdy zapomni o sobie - widzi Boga, a w Nim innych. Oto tajemnica rozwoju duchowego. Stefan kard. Wyszyński (1901 - 1981)
Eunuch sztuki miewa od czasu do czasu "sny o potencji".
Demagog to człowiek, który obiecuje coś, czego inni nie są w stanie spełnić. Paul Henri Spaak